ברוכים הבאים לאתר תה העץ השחור!

פורסם ע"י admin ב פברואר 7, 2012 סגור לתגובות

צמח רפואי תה העץ השחור שהתגלה בשנות ה 70 והיה מוכר גם קודם כצמח מרפא ע"י האינדיאנים תכונות צמח זה נתגלו מחדש ע"י שני רופאים , והעיתונים בברזיל הקדישו לו עמודים שלמים לזכות תכונותיו המופלאות בריפוי כל מיני סוגי מחלות .

אחד מהרופאים מספר על אישה עם סרטן ברחם אשר סבלה כאבים קשים ביותר ואיחלה לעצמה למות ע"י התאבדות לתוך מסילת רכבת, ואחרי שלקחה את תה העץ השחור הבריאה ממחלתה הקשה והמחשבה על סיום חייה נעלמה כלא הייתה.

תה העץ השחור בעיקר ידוע בברזיל שכן צמח זה בא מיערות הגשם – שם הוא ידוע כ- תה ובעיקר ניתן לחולי סרטן , ד"ר תודו מאייר אומר עליו שהוא מרפא פצעים , נלחם בזיהומים , מעורר תיאבון ומשמש לריפוי כללי של הגוף . אבל הכי ידוע כצמח אשר משתמשים בוא כאשר לרפואה הקונבציונלית אין תשובות , מספרים שלצמח זה יכולות מופלאות לריפוי מחלות קשות .

תה העץ השחור מעניק לגוף חיוניות רבה ומחזק את מערכת החיסון , מחייה את הגוף ועוזר ליצור תאים בריאים , מגביר את עמידות הגוף בפני מחלות ויוצר בגוף הרגשה טובה, כמו כן עוזר בהפגת כאבים .תה העץ השחור ידוע כעוזר למקרים הבאים :

אנמיה, לוקמיה, אסטמה, סרטן – כל הסוגים, קוליטיס, ברונכיטיס, סוכרת, אקזמה, גסטריטיס, זיהומים, זאבת, פרקינסון, מפיג כאבים, כאבים ראומטיים, תולעי טבעת, זיהומי עמוד שידרה, קיבים, פצעים, טרשת נפוצה, קנדידה, נסיגת חניכיים קשה ועוד.

תה העץ השחור נלקח מהחלק הפנימי של הקליפה של העץ אשר נקרא Inside beark
וגדל במקומות עשירים באוזון , נקי מחומרי הדברה וכימיקלים וגדל באוויר נקי מעשן וחומרים רעילים אחרים , הקליפה מכילה אחוז גבוהה של ברזל אשר נספג בקלות ואומרים עליו שניתן לקחת אותו בכמות גדולה ללא חשש ובנוסף גם עם תרופות אחרות . מתאים גם לילדים וגם למבוגרים .
זהו העץ היחידי בעולם שלא גדל עליו עובש בזכות קליפתו הייחודית ומזיקים אינם נדבקים בו.

הוראות שימוש הן : 5 כפות תה ל 10 כוסות מים , להביא לרתיחה – ולהוסיף תה, להרתיח 5 דקות להמשיך הרתחה על אש קטנה יותר עוד 15 דקות ,
יש להשתמש רק בכוסות זכוכית , פורצלן או נירוסטה , לא פלסטיק או אלומיניום.
למקרים קשים של סרטן , טרשת נפוצה רצוי לשתות 8-12 כוסות ליום
למקרים של קנדידה, סוכרת , זיהומים – 2- 4 כוסות ביום .
לתחזוקה מספיק 2 כוסות ביום .

להכנת 2 כוסות יש להשתמש ב גרם אחד , להכנת ליטר משקה יש להשתמש ב 2.5 גרם .

ניתן לשתות את התה קר או חם , ניתן לאחסון במקרר עד 8 ימים , ובטמפרטורת החדר עמיד עד 4 ימים.

english to german translationуслуги по продвижению в социальных сетяхреставрация своими рукамибесплатное продвижение сайта в поисковых системахзакон украины про алиментыnatelefon.netцентр возрождение

סגור לתגובות