זיהום של שן/ מיכתב מלקוח

פורסם ע"י admin ב ינואר 27, 2012 הוסף תגובה

בס"ד

זיהום של  שן/ מיכתב מלקוח 

 רופא השיניים שלי נתן לי מרשם פניצילין לטפל בחיידקים שבפי ומירשם לואקודין לכאבים החזקים,

מיהרתי לבית המרקחת לאסוף את המירשם וללכת הביתה להתחיל בטיפול מהר ככל האפשר.

בדרך הביתה התקשרתי לידיד מהמכונית שלי לספר לו באיזה כאבים נוראים הייתי,והוא הציע לי לבוא לדירתו

מכוון שיש לו משהוא שיגרום לכאב לעבור בדיוק ב –  2 דקות מיהרתי ועניתי שאפילו ההשפעה של הויקודין (תרופה חזקה למשכחי כאבים) לא פועלת מהר כל-כך ועוד הוספתי ואמרתי שאני ממהר הביתה כדי שאוכל להתחיל ליטול את הפניצילין (אנטיביוטיקה) ו הויקודין.

 חברי אמר "אם כבר אספת את כל התרופות שנתן לך הרופא אז תוכל לבוא אלי עכשיו אני רוצה שתנסה

את התה ואם זה לא יעבוד, תוכל להתחיל לקחת את התרופות". נסעתי לביתו וכשהגעתי הוא נתן לי לשתות מהתה שהכין וביקש ממני להחזיק את התה בתוך פי על אתה השן שמזוהמת והכואבת לכמה דקות.

אני לא האמנתית אבל זה היה בדיוק כמו שהוא אמר חלפו שתי דקות והכאב עבר!!!

 חברי הסביר לי שבכדי שהכאב לא יחזור עוד 30 דקות ובכדי שהזיהום יעבוד אני צריך לשתות בין 5 ל 6 כוסות תה ביום במרחקים שמיתפרסים על 3 או 4 שעות ולהחזיק את התה כמו שעשיתי על המקום הנגוע הפה במשך 2 דקות על מנת לא לגרום לכאב שיחזור.

לא ייאמן זה בדיוק מה שקרה. כל שלושים דקות הכאב חזר, לקחתיאת כוס התה החזקתי  אותו בפה במשך 2 דקות, הכאב נעלם. לאחר 4 שעות הכאב לא חזר, ולמרות שלא היו לי יותר סימפטומים של זיהום, ידידי הסביר כי למרות שעכשיו הרגשה נהדרת החיידק לא נעלם לגמרי, אבל אם אשתה 8 כוסות ביום במשך שבוע ולא אקח את התרופות האנטיביוטיקה ומשכך הכאבים זה יעלם לגמרי.

אז החלטתי לעשות אז ובאמת שתית 8 כוסות ביום ולא נטלתי את התרופות והרגשתי נהדר ונטול כאבים.

 חזרתי למעקב אצל רופא השיניים שלי, מלבד היותו מופתע מנפלאות התה הוא אמר לי שהזיהום נעלם לחלוטין. דבר נוסף שקרה הוא שהשן שהיתה נגועה בעבר כבר לא זזה יותר ועתה החניכיים התהדקו סביבה.

אני מאושר עבור ניצולי סרטן ששיתפו את המקרים שלהם, ואני שמח בשביל עצמי, כי אני מצאתי משהו שיכול לשלוט בבעיית  השיניים שלי ובעיות חניכיים. לא ייאמן.

אני מקווה שהמקרה שלי בדרך כלשהי עוזר גם למישהו.видеокамера 4ккредит на жилье харьков 2012incall serviceсколько стоит продвижение интернет магазинапоисковая оптимизация сайта топInSSIDerсайт

השאר תגובה

עליך להיות מחובר על מנת להגיב