מהו תה העץ השחור

פורסם ע"י admin ב פברואר 8, 2012 סגור לתגובות

תה זה הוא עשב המתקבל מן הקליפה הפנימית של עץ התה השחור. צמחי מרפא אנטי דלקתיים אלה נמצאים בעיקר ביערות הגשם של מרכז ודרום אמריקה. פריחת העץ היא ורודה עם פרחים סגולים, קליפת העץ הקשה הופכת את העץ לעמיד בפני מחלות וריקבון. מאז ימי קדם ועד היום, לתה העץ השחור ישנה היסטוריה ארוכה ומתועדת  של שימוש בתכונות המרפא שלו.

דווח כי תכונות הקליפה הפנימית של העץ מכילה חומרים אנטי דלקתים, אנטי סרטניים ומשכחי כאבים וכן נוגדי חמצון. העץ השחור באופן טבעי מקל על סימפטומים הקשורים למגוון רחב של מצבים כגון דלקת פרקים, חום, דיזנטריה, אולקוס, ושחין. תה העץ השחור מציע שפע של ויטמינים ותוספי בריאות אחרים וכן תוספי מזון שונים.

מחקרים מצאו כי הקליפה הפנימית של עץ התה השחור משמשת כסוכן אנטי דלקתי ועוזר להפחית את דלקת בלוטת הערמונית ודלקות בנרתיק ולהחזירם למצבם הרגיל . כמו כן תה זה מאפשר להפחית כאבים ומשמש ככלי עזר למערכת העיכול הכוללת כיב קיבה, מעי distension, ודיזנטריה.

תה העץ השחור מכיל רכיבים  הנמצאים בתוספי מזון ובויטמינם רבים המכילים חומרים אנטי בקטריאלים,  אנטי ויראלים ואנטי פטרייתים, העוזרים לגופנו להילחם בזיהומים, חיידקיים ונגיפיים שונים.  צריכה קבועה של תוספי מזון אלה עשויים לעזור להפחית את התסמינים של דלקת פרקים למשל ולשפר את הבריאות הכללית של הגוף. תה העץ השחור הוא  הפיתרון המושלם לכל תוספות המזון והויטמים, בדרך הטיבעית ביותר באיכות הטובה ביותר מכיוון שאינו מעובד ומכיל חומרים טיבעיים בלבד.to stay in cheap accommodation in Miamiданлоп шины летниереклама на растяжкахуслуги адвоката киев ценыпродвижение интернет сайтовскачатьцентр возрождение

סגור לתגובות