סרטן המוח בילדים

פורסם ע"י admin ב ינואר 27, 2012 הוסף תגובה

זהו מכתב מאמא של ילד קטן אשר נכתב שהחל לשתות את התה בדצמבר 2010.

הבן שלנו אובחן בגיל 11 חודשים עם מדולובלסטומה, גידול נדיר במוח ועבר כריתת גידול (ניתוחי מוח).  אבל במוח הקטן כבר לא היו גרורות שניתן היה לטפל בהן.

החלטנו לערוך לו טיפול בבית החולים לילדים סנט ג'וד בממפיס, טנסי. (שזה בערך 12 שעות מהבית שלנו).

הגידולים "הגיבו" טוב לכימותרפיה, והם נעלמו, אך תמיד עם ההנחה (מרופאים) כי הגידולים עלולים לחזור. בנקודה זו נאמר לנו כי הם מקווים שבני ישרוד וכשהיה  מבוגר מספיק בכדי

לקבל את טיפולי  הקרנות. (כאילו שהקרנות הן מותרות).

M  שלו הראתה RIהייתה הפוגהבמצב  למשך כ -15 חודשים, אך במאי 2010 סקירת ה

שישנו גידול קטן באותו אזור במוח שהגידול הקודם נעלם.

 היינו הרוסים, אבל  "ידענו" שזו המציאות ואני צריכים להתמודד עם המחלה שלו. החלטתי להתחיל בדיאטה של "סוכר נמוך" ופרוקטוז נמוך,סירופ תירס דיאטטי ולהוסיף תוספי מזון (מולטי ויטמינים, שמן דגים אומגה 3 וויטמין סי)שיניתי את הדיאטה שלו לבסיסית יותר, כי לפי מיטב ידיעתי הסרטן משגשג בסביבה החומצית.

כאשר חזרנו לבדיקה במקום לעשות ניתוח והקרנות, נאמר לנו כי שהגידול שלו נראה יציב וכי הם לא רוצים לעשות ניתוח או טיפול מחשש שזה יעשה יותר נזק מאשר תועלת.

אני יכולה לספר כי הרופא נראה מבולבל.מכיוון שסוג כזה של סרטן ממאיר במוח גדל מהר מאוד.

נישלחנו הביתה למשך 12 שבועות ומיד התחלתי לחקור את עולם הרפואה הקונבנציונלית , "אלטרנטיבית / הוליסטית" והטיפולים שהם מציעים. לאחר מספר מחקרים, נתקלתי בתה. קראתי את העדויות על גדולות ריפוי הסרטן של התה ומשהו עמוק בתוכי חשב שזה יכול להציע תקווה מסוימת לריפוי הסרטן של בני.

קיבלנו את התה בדצמבר 2010 התחלתי לבשל כמיות גדולות של התה והוספתי את זה למיץ התפוחים של בני (שעכשיו הוא כבר בן 3 וחצי). MRI בפברואר 24 2011 נישלחנו לעשות בדיקת בעלי ואני היינו רדופי חרדה כל זמן ההמתנה לתוצאות הבדיקה  בזמן שהמתנו חסרי סבלנות התפרץ האונקולוג של בני לחדר ואמר לנו שחד משמעית "זה נעלם"!!!ו לרגע לא האמנתי ובדקתי שוב ושוב עם הרדיולוג כדי לראות אם הוא פשוט החמיץ אות הגידול, אבל הוא בדק בכמה שקופיות וניתן היה לראות כי הגידול שהיה בעבר נעלם.,עם זאת  אני מודה לאלוהים ומאמינה שכוחות הריפוי של התה עבדו. תודה לתה ותודה לכול האנשים ששיתופו אותי בסיפורי הריפוי שלהם.

A.B.
N אמא של
ארצות הברית

адаптерgoogle поисковые запросыiпримеры пиараdangerous computer virusesallodi-onlineсайт визитка цена

השאר תגובה

עליך להיות מחובר על מנת להגיב