סרטן המוח / מיכתב מלקוח

פורסם ע"י admin ב ינואר 27, 2012 הוסף תגובה

זהו מקרה של לקוח שהיה לו סרטן המוח. חברו שלח לו את התה. הנה הניסיון שלו: קשה להאמין לכוחו של הטבע, אבל היום אני חי בזכות התה הזה.

שמי הוא ניק, אני בן 60, ואני גר באזור שיקגו.היתה לי בעיה עם הסינוסים. לא יכולתי נשום דרך האף ניתגלה לי כי יש גידול נוסף  MRIביולי  2009 עברתי ניתוח להסיר את הגידול, אבל כשביצעתי בדיקת

הפעם במוח,הגידול היה ממאיר בשלב 2-3 של לימפות המוח,ובגודל של 12 ס"מ. הרופאים המליצו כימותרפיה והקרנות לטיפול בסרטן המוח שלי. התחלתי את הטיפולים בספטמבר 2009. הייתי אמור לקבל 15 טיפולי כימותרפיה, אחת לשלושה שבועות, אבל הם גרמו לי להרגיש שאני כלכך חולה ושאני רק מסוגל לשאת 2 טיפולים כימותרפיים. טיפולי הקרינה נעשו באותו זמן והוקרנו גם לצווארי. הם היו קשים למדי. הם החלו לקלף את עורי  ויבשו את גרוני עד צרידות ובעצם עד עצם היום הזה הגרון שלי עדיין יבש כך לעתים קרובות ומקשה לבלוע מזון.

היו לי שני טיפולי כימותרפיה בספטמבר 2009, סיימתי את כל 39 הקרנות עד סוף נובמבר 2009. סרטן המוח שלי לעומת זאת לא נעשה קטן יותר למרות שהגידול לא קטן אף במעט. ובמשך התקופה שעברתי טיפולים אלו איבדתי 45 ק"ג והייתי מידרדר במהירות הרופאים לא חשבו שישנם טיפולים אחרים שיחלו לעבוד.

בינואר 2010 חבר טוב מאוד שלי היה בלוס אנג'לס, נתקל בתה. היה להם לשלוח לי קצת תה. התחלתי לשתות 8 כוסות ליום. אחרי שבוע התחלתי להרגיש יותר טוב. התחלתי להתחזק  בחזרה ובמקום להקיא את כל האוכל שאכלתי הייתי מסוגל להחזיק אותו. אני לא פועל לפי שום דיאטה מיוחדת אבל עכשיו הגוף שלי היה  מסוגל לקבל חומרים מזינים שוב.

 C שהייתה תוכננת מבעוד מועד.T כעבור חודש ימים מיום שהתחלתי לשתות את התה ניגשתי לבדיקת הרופא נידהם לתוצאות הבדיקה. הסרטן נעלם לחלוטין. ומאז חזרתי לשני סריקות  נוספות וגם בהם לא ניתגלה סרטן.

 כיום אני עדיין נתקל בבעיות של יובש בגרון בגלל ההקרנות והרופאים נותנים לי תרופה בשביל זה, אבל לא נראה שזה עושה כלום.

 בינתיים הרופאים אומרים לי שהסרטן עלול לחזור בעוד כמה שנים, עכשיו זה אוגוסט 2011, ואני אסיר תודה לחבר שלי ששלח לי את התה כי הוא ניקה אותי ממחלת הסרטן.

 כיום אני ממשיך לשתות 3 או 4 כוסות תה וחי בציפייה שהסרטן לא יחזור. אני מרגיש כל כך טוב כי ואני די משתעמם בבית, אז חזרתי לעבודה. אני אסיר תודה.

NICK
שיקגו, אילינוי

digsaletwitter look upwhat are binary optionsкупить зимние шины в украинеразмещение рекламы метроaskfm-uznat.comгугл адвордс

השאר תגובה

עליך להיות מחובר על מנת להגיב