תה העץ השחור

פורסם ע"י admin ב פברואר 8, 2012 סגור לתגובות

תה העץ השחור היא עשב המתקבל מן הקליפה הפנימית של העץ . צמחי מרפא אנטי דלקתיים אלה נמצאות בעיקר ביערות הגשם של מרכז ודרום אמריקה. זה דובי ורוד יפה פרחים סגול, עץ קשה שלה הופך העץ עמיד בפני מחלות וריקבון. מאז ימי קדם, תה העץ השחור יש היסטוריה ארוכה ומתועדת היטב של שימוש עבורתכונות מרפא שלה.

הקליפה הפנימית של העץ דווח כי תכונות אנטי דלקתיות, אנטי סרטניים, נוגדי חמצון. צמח זה הוא דיווח גם יש מאפיינים כאבים. תה העץ השחור יכול לעבוד גם באופן טבעי כדי להקל על הסימפטומים הקשורים למגוון רחב של מצבים כגון דלקת פרקים, חום, דיזנטריה, אולקוס, ושחין.

תה העץ השחור כמוסות זמינים ובכך לשימוש כמו סוכן אנטי דלקתיות אפשרי, או כדי להפחית את הכאב, ואף לשימוש ככלי עזר העיכול. טבעי אנטי דלקתיות של תה העץ השחור יכולים לעזור להפחית דלקת. מחקרים מצאו כי הקליפה הפנימית של תה העץ השחור עשבי תיבול יש lapachol, סוכן אנטי דלקתי משכך כאבים יעיל. זה הסוכן נמצא תה העץ השחור מספק תוספי אנטי דלקתי העשוי לשמש כדי לעזור להפחית את דלקת של בלוטת הערמונית, ועשוי גם להילחם דלקת בנרתיק עקב זיהום שמרים כדי לעזור להחזיר אותם למצב הרגיל.

תה העץ השחור כמוסות עשויים לעזור להפחית הפרעות עיכול הקשורות הכוללות כיב קיבה, מעי distension, ודיזנטריה. תה העץ השחור תוספת s הם האמינו להחזיק אנטי בקטריאלי, אנטי ויראלי נכסים פטרייתי, אנטי, ולכן ניתן להשתמש בו כדי לעזור לגוף להילחם בזיהומים חיידקיים נגיפיים. צריכה קבועה של תוספי מזון אלה עשויים לעזור להפחית את התסמינים של דלקת פרקים, ולכן יכול לשמש תוספי דלקת פרקים טובים. אם השלים באופן קבוע, תה העץ השחור תוספי מזון יכולים לשפר את הבריאות הכללית של הגוף שלך.translate french to spanishтоп фирм ноутбуковуслуги контекстной рекламымемориалпроводвзломметоды стимулирования сбыта

סגור לתגובות